Subscribe:

25 Temmuz 2014 Cuma

Yine bir doktor günü ...

Selamlarrrr...

 Yine sıcak bi gün yine doktor kontrolü yine süpriz :))
ne zaman doktora gitsem bişey oluyo ya yancı çıkıyo ya suyum yükseliyo vs vs vs :)
en son gittiğimde 2 gün hastanede yatırmıştı doktor fasülye biraz sabırsız gelmek istiyo .... doktor amca gir içeri en az 3 hafta daha çıkma dedi :D
ama dinler mi benim fasülyem annesi gibi ne ipe ne sapa :)))
 Artık 37. haftadayız doğsa bile sıkıntı olmaz diyo doktor ama ben yine zamanında doğsun istiyorumm ciğer gelişimi için ilaç da yapıldı ...normal doğum istiyorum bazen de 38. haftada aldırıp kurtulsam mı diyorum :)
Sıcaklarda hamilelik gerçekten çekilmiyo mahvediyo insanı iki katı üç katı yakıyo güneş...
neyse ki ağustosa bişey kalmadı şurda 1 hafta 2 hafta erken de gelse bişey olmaz Allahın izniyle...18 ağustos görünüyo doğum tarihi ultrasonda ama pek bekliycek gibi görünmüyo :))
 Allah bütün hamilelerin bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almalarını nasip etsin... çok gergin bi bekleyiş gerginlik heyecanın bile önüne geçiyo o derece... ilk aylar düşecek mi düştü mü gerginliği ... ilk aylar hissedemiyosunda sürekli minik atan kalbini dinlemek istiyosun ama olmuyo :)
3 aydan sonra 2 li test down sendromu var mı yok mu başka bi hastalığı mı var ....ve gerekirse 3lü test... bunlar bitiyo 4. aydan itibaren cinsyet heyecanı :)) kız mı erkek mi :)) en güzel heyecan bu sanırım :))
offff sonra şeker yüklemesi .... bunlar bitti erken doğum riski var mı hareketleri yavaşladı bişey mi oldu :)
bitmiyooo bitmiyo bitmiyooo :))
aaa son haftalar da doğum gerginliği tabi unutmamak lazım  normal mi sezaryen mi  .... Sezaryen mi seçtin ? bu kez de genel anestezi mi epidural mi :))))
hayat çok zor .....

öpücüklerrr

0 yorum:

Yorum Gönder